Sposób użycia

W celu zapewnienia odpowiedniej podaży witaminy D najlepiej przyjmować 1-2 tabletki dziennie w trakcie posiłku. Ssać do momentu rozpuszczenia się tabletki. Tabletka zawiera niewielka ilość tłuszczu, dla optymalnego wchłaniania zalecone jest spożycie po posiłku. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przy zwiększonym zapotrzebowaniu sposób użycia należy skonsultować z lekarzem.  Spożycie w nadmiernych ilościach może mieć efekt przeczyszczający. Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka. Korzystne działanie składników preparatu, o którym mówią oświadczenia zdrowotne wynika z odpowiedniej ilości składników aktywnych stosowanych zgodnie ze sposobem użycia. Nie należy używać innych suplementów diety zawierających witaminę D. 

Nie należy używać innych suplementów diety zawierających witaminę D. Przed zastosowaniem wskazane jest wykonanie badania 25-(OH)D we krwi oraz konsultacja z lekarzem lub farmaceutą.

Przeciwskazania: Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu.

Produkt wyprodukowany bez użycia pszenicy ● Odpowiedni dla wegetarian ● Nie zawiera cukru ●Nie przyczynia się do rozwoju próchnicy ●Nie zawiera sztucznych barwników